Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 43/130

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh P cl sq1 sk
1 ARTUR BACIK OSTRZESZÓW Poland
2 Szymon Brzana Lasowice Wielkie Poland
3 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
4 Tomasz Burliga Niepołomice Poland
5 Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
6 Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
7 Sebastian Dolata Kuroch Poland
8 Mikołaj Dorosiński Oława Poland
9 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
10 Mateusz Głomb Kluczbork Poland
11 Tymoteusz GRZEGORZEK KLUCZBORK Poland
12 Daniel Grzyb Byczyna Poland
13 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
14 Wojciech Knott Rzeszów Poland
15 Kamil Kochan Byczyna Poland
16 Tymon Kolasiński Poznań Poland
17 Piotr Kózka Pszczyna Poland
18 Jarosław Krawczyk Opole Poland
19 Szymon Malinowski Byczyna Poland
20 Magdalena Mendel Byczyna Poland
21 Marek Mendel Byczyna Poland
22 Marcel Nycz Pszczyna Poland
23 Mateusz Oberg Stary Wołów Poland
24 Bartłomiej Owczarek Owczarek Mysłowice Poland
25 Przemysław Piątek Kraśnik Poland
26 Kamil Rajwa Opole Poland
27 Artur Rapiński Opole Poland
28 Kacper Rączka Jasło Poland
29 Tobiasz Rychlik Popielów Poland
30 Dawid Schwalbe Schwalbe Źlinice Poland
31 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
32 Wiktor SMORĄG Jędrzejów Poland
33 Bartłomiej Socha Sosnowiec Poland
34 Jakub Stachura Byczyna Poland
35 Krystian Święch Lubin Poland
36 Olek Terka Sochaczew Poland
37 Piotr Tokarski Lublin Poland
38 Kornel Walczak Byczyna Poland
39 Antoni Wartecki Wrocław Poland
40 Paweł Wojciechowski Wojciechowski Wrocław Poland
41 Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
42 Maksymilian Zimoch Byczyna Poland
43 Jan Zych Kraków Poland
Σ: 37 35 24 18 10 7 17 30 9 14 23

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Kacper Stacha Sarnów Poland
2 Michał Kalinowski Kujakowice Dolne Poland
3 Szymon Malinowski Katowice Poland
4 Oliwier Gąsiorski Świętoszów Poland
5 Miłosz Kuriata Bierutów Poland
6 Rafał Waryszak Świdnik Poland
7 Kacper Czerwiński Suchy Las Poland
8 Michał Pędzisz Radomierzyce Poland